Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/virtual-domeny/btb-radzymin.pl/www/include/mod/module.php on line 393
Płyty betonowe na kominek – obudowy | elementy do wnętrza

Płyty betonowe na kominek

Doskonała znajomość metod produkcji elementów z betonu architektonicznego oraz wysokie umiejętności naszego zespołu złożonego z architektów, konstruktorów, materiałoznawców i rzemieślników dają nam szerokie możliwości w zakresie realizacji zamówień na rozmaite artykuły przeznaczone do wykończenia wnętrz.

Możemy podjąć się zleceń na wykonanie nawet nietypowych elementów z betonu architektonicznego. Nasza oferta jest w tej materii niezwykle szeroka. Zapewniamy doskonałe obudowy do wszelkiego rodzaju elementów przestrzennych w mieszkaniu, w tym wysokiej klasy płyty betonowe na kominek.

Zastosowanie betonu architektonicznego do wykonania obudowy kominka stwarza możliwość wykorzystania również oferowanych przez naszą firmę płyt kątowych. Choć materiał ten kojarzony jest jako zimny i surowy, to dzięki doskonałemu przewodnictwu ciepła, zapewni wysoki właściwości użytkowe oraz niezbędny komfort.

Z pewnością zadowoli Was niezwykła elegancja wykonania naszych artykułów, które będą doskonale prezentować się oraz wyśmienicie współgrać z wybraną aranżacją wnętrza. Dodatkowym atutem płyt betonowych do kominka są ich właściwości techniczne   - wysoka gęstość pozorna materiału oraz wytrzymałość. Czyni to z nich wyrób bezpieczny dla zdrowia, który nie będzie przesiąkał sadzą oraz absorbował zanieczyszczeń. W efekcie będą się Państwo mogli cieszyć elegancko wyglądającym i sprawnie działającym kominkiem przez wiele lat.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi artykułami z naszej oferty, która obejmuje m.in. doskonałe płyty i blaty betonowe.