Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/virtual-domeny/btb-radzymin.pl/www/include/mod/module.php on line 393
Blaty betonowe do wnętrz publicznych | Firma spod Warszawy

Blaty betonowe do wnętrz publicznych

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić blaty betonowe do wnętrz publicznych. Materiały te doskonale prezentują się zarówno w recepcjach, jak i barach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy blaty w dowolnych kształtach i formach pod wymiar, zgodnie z życzeniem Klienta. Pod względem technologicznym są one identycznie wykonane jak oferowane przez nas blaty kuchenne z betonu. Beton architektoniczny jest bowiem uniwersalnym materiałem do aranżacji wnętrz.

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa betonowy blat w oryginalnym wzornictwie. BTB to firma otwarta na nowe wyzwania, która realizuje projekty przy współpracy z architektami i projektantami wnętrz.

Dlaczego blaty betonowe nadają się do wnętrz publicznych?

Blaty betonowe wyróżniają się dużą odpornością na wilgoć i trwałe zabrudzenia. W miejscach publicznych, przez które każdego dnia przewija się dużo ludzi, utrzymanie czystości jest absolutnym priorytetem. Wszystkie zabrudzenia mogą negatywnie rzutować na wizerunek obiektu. Ponadto beton oprócz doskonałych parametrów technicznych posiada niepowtarzalne właściwości estetyczne – nadaje pomieszczeniom nowoczesny, industrialny charakter. Jego powierzchnia pokryta drobnymi przebarwieniami i smugami podkreśla naturalne pochodzenie materiału, co daje duże możliwości aranżacyjne. Ponadto beton można barwić i wtapiać w niego elementy z innych surowców jak np. kamyki, szkło czy porcelana.