Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/virtual-domeny/btb-radzymin.pl/www/include/mod/module.php on line 393
Blaty kuchenne z betonu – od producenta z okolic Warszawy

Blaty kuchenne z betonu

Jedną z najważniejszych usług świadczonych przez naszą firmę jest produkcja blatów z betonu architektonicznego, w tym blatów kuchennych o grubości od 5 do 20 centymetrów. Razem z blatem w monolicie możemy wykonać betonowy zlewozmywak jedno- lub dwukomorowy oraz ociekacz. Podstawowe kolory tych elementów to antracyt i szary.

Zastosowanie betonu na ściany w mieszkaniu pozwoli stworzyć Państwu minimalistyczne tło, na które będziecie mogli zapełnić w dowolny wybrany przez siebie sposób. Możliwości, jakie oferuje w tym zakresie ten doskonały materiał, są niemal niewyczerpane. Dlatego tylko od Was zależy czy zdecydujecie się utrzymanie bardziej ascetycznego klimatu, czy też na zasadzie kontrastu zapełnicie wnętrze przedmiotami w bardziej żywiołowych kolorach. Jeśli zależy Wam na elegancji oraz jednolitej estetycznie przestrzeni dobrze jest wybierać dodatki, które będą doskonałym dopełnieniem całości.

Dostępne w naszej ofercie blaty kuchenne z betonu będą doskonałym uzupełnieniem minimalistycznej aranżacji. W połączeniu z meblami w stosownej kolorystyce stworzą elegancką przestrzeń, w której gotowanie będzie czystą przyjemnością. W parze z estetyką idzie wyjątkowa praktyczność.

Technologię, jaką stosujemy do wytwarzania blatów kuchennych z betonu, wykorzystujemy również w produkcji łazienkowych blatów i umywalek betonowych.

Blaty kuchenne o nietypowych kształtach

Realizujemy również specjalne zamówienia, obejmujące wykonanie betonowych blatów i zlewozmywaków o nietypowych kształtach. Szafki pod produkowane przez nas blaty nie wymagają dodatkowych wzmocnień.