Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/virtual-domeny/btb-radzymin.pl/www/include/mod/module.php on line 393
Płyty do wnętrza w surowym stylu | Betonowe płyty wewnętrzne

Betonowe płyty do wnętrz

Szukają Państwo betonowych płyt do wnętrza swojego domu? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Produkujemy płyty, które doskonale sprawdzają się przy realizacji okładzin w rozmaitych obiektach. Dzięki wysokiej estetyce oraz świetnym parametrom technicznym można je stosować nie tylko w mieszkaniach, ale i w biurach czy budynkach użyteczności publicznej.

W naszym zakładzie BTB pod Warszawą tworzymy płyty w rozmaitych wielkościach, kształtach oraz kolorach, co daj szerokie możliwości w zakresie aranżacji. W celu skorzystania z naszej oferty płyt do wnętrza bądź w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Charakterystyka płyt betonowych wewnętrznych

Płyty betonowe wewnętrzne to oryginalne rozwiązanie aranżacyjne, charakteryzujące się surowym, minimalistycznym klimatem z nutą ekstrawagancji. Płyty doskonale współgrają z nowoczesnym wystrojem i wyróżnia je wysoka odporność na ścieranie, dzięki czemu stanowią inwestycję na długie lata. Dodatkowym walorem płyt do wnętrz jest to, że bardzo szybko można zmienić ich kolor, malując ich powierzchnię zwykłą farbą.

Inne zalety płyt do wnętrza z betonu architektonicznego to:

Rozważając wybór betonowych płyt do wnętrza budynku, należy pamiętać, że ściana pod ich montaż musi mieć odpowiednią nośność. Ponadto z racji, że materiał ten jest bardzo ciężki, trzeba też zadbać o jego solidne mocowanie.