BTB – producent elementów z betonu architektonicznego

 

elementy z betonu architektonicznego elementy z betonu architektonicznego elementy z betonu architektonicznego
 

Firma BTB Beton Architektoniczny zajmuje się produkcją wysokiej jakości elementów z betonu architektonicznego. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem skupiającym przedstawicieli z różnych środowisk twórczych. W naszym gronie znajdują się architekci, konstruktorzy, materiałoznawcy, producenci-rzemieślnicy, od lat wykonujący płyty elewacyjne i inne elementy z betonu.

Oferowane przez nas produkty z betonu architektonicznego są lekkie i łatwe do zamocowania, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Zależnie od oczekiwań naszych klientów, mogą przybrać dowolny kształt, kolor czy fakturę.

Elewacje betonowe i płyty do wnętrza

Oferowane przez nas produkty są lekkie i łatwe do zamocowania, a przy tym niezwykle wytrzymałe. Zależnie od oczekiwań naszych klientów, mogą przybrać dowolny kształt, kolor czy fakturę.

Wyroby z betonu architektonicznego znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wykonujemy elewacje z płyt betonowych, w dowolnych wymiarach w technice monolitycznej z glifami okiennymi. Produkujemy blaty kuchenne i łazienkowe z betonu, a ponadto betonowe umywalki, brodziki i wanny. Zajmujemy się wykonywaniem obudowy kominków z betonu, projektujemy lampy z betonu oraz wiele innych elementów, które pozwalają na ciekawą aranżację wnętrz. Zrealizujemy każdy projekt pod wymiar.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem »